M. Uğur DOLU

Siyaset-Kamu Yönetimi Uzmanı

1990 yılında Malatya’ da doğan araştırmacımız, ilkokul, ortaokul ve Lise öğrenimini Malatya da tamamlamıştır.Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İİBF, Kamu Yönetimini (2011) tamamlamıştır. İnönü Üniversitesi, Malatya MYO, Maden Teknolojileri bölümünü (2015) tamamlamıştır. İnönü Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsünde Kamu Yönetimi alanında, Yerel yönetimler üzerine çalışmalar yapmaktadır. Yabancı dili ingilizce Orta seviye olup, 2010 yılından itibaren bir kamu kurumunda görev almaktadır.

Y. Tolgahan BUDAK

Uluslararası İlişkiler - Tarih Uzmanı

1989 yılında Malatya’ da doğan araştırmacımız, ilkokul, ortaokul ve Lise öğrenimini Malatya da tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi, Kalecik MYO, Peyzaj bölümünü (2009) tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İİBF, İşleme bölümünü (2013) tamamladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Yüksek Lisans Enstitüsü, Uluslararası İlişkiler Anabilimdalı, "İnsani Müdahale ve Kosova'nın Bağımsızlığı" üzerine çalışma yaptı. İnsancıl Hukuk, İnsani Müdahale, Koruma Sorumluluğu üzerine çalışmalarına devam etmekte olup, (2019) "Soğuk Savaş Sonrası Dönemde İnsani Müdahale ve Kosova'nın Bağımsızlığı" adlı çalışmasını kitap haline getirdi. bir kamu kurumda yönetici olarak çalışmakta olup ileri düzey italyanca ve Orta seviye İngilizce Bilmektedir.

M. Nagihan BUDAK

Sanat-Sanat Tarihi Uzmanı

1995 yılında Malatya' da doğan araştırmacımız, ilkokulu, ortaokulu ve Lise öğrenimini Malatya da tamamlamıştır. Malatya İnönü üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Seramik Bölümünü (2019) tamamladı. Orta eviye ingilizce bilmekte olup, bir Kamu kurumunda seramik-çini dersleri vermektedir.